"> یک راه حل مناسب برای ساخت وب سایت – باشگاه وب

یک راه حل مناسب برای ساخت وب سایت

در بخش قبلی 3 روش ساخت وب سایت را بررسی کردیم که حتما بصورت کامل این قسمت را مطالعه کنید.در این قسمت گفتیم که کدنویسی اختصاصی برای کسب و کارها به هیچ عنوان راه حل مناسبی نیست و همچنین استفاده از قالب های آماده با هزینه پایین هم قطعا به کسب و کار شما به دلیل عدم توسعه ضربه خواهد زد.


حال اگر این 2 روش را با هم ترکیب کنیم چه؟

اگر شما از سیستمی مثل وردپرس استفاده کنید که کدنویسی بصورت اختصاصی نیاز نداشته باشد و بسیاری از موارد کدنویسی شده باشد و گرافیک آن بصورت اختصاصی طراحی شود در واقع بسیاری از معایب روش های توضیح داده شده در بالا از بین خواهد رفت.

وردپرس سیستمی است که چندین سال توسط متخصص ترین تیم برنامه نویسی آمریکایی برنامه نویسی شده و هر روز امکانات جدیدتری به آن اضافه می شود.این سیستم مرتب در حال بروزرسانی است و در حال حاضر بیش از 60 درصد وب سایت های موجود در جهان از این سیستم استفاده می کنند.در واقع با انتخاب این سیستم بسیاری از هزینه های اضافی کدنویسی اختصاصی را نخواهید داشت.همچنین با توجه به اینکه وردپرس توسط تیمی بسیار حرفه ای بصورت مرتب در حال بروزرسانی است جای هیچ نگرانی نخواهید داشت.

در واقع شما وردپرس را به عنوان بخش بک اند خود انتخاب می کنید و گرافیک را بصورت اختصاصی طراحی می کنید و سپس توسط برنامه نویسان وردپرس آن گرافیک اختصاصی به یک قالب حرفه ای بر روی سیستم وردپرس تبدیل خواهد شد و دیگر شما مشکلی از بابت توسعه و افزودن امکانات به آن نخواهید داشت.

در واقع اگر شما با تیمی کار کنید که متشکل از برنامه نویسان وردپرس باشند هیچ مشکلی نخواهید خورد.چرا که همه بخش ها و امکانات شما بصورت حرفه ای روی وردپرس برنامه نویسی می شوند و اگر روزی خواستید آن را خودتان یا فرد دیگری تکمیل کند به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

مزایای این روش:

 • هزینه کمتر نسبت به طراحی اختصاصی به دلیل استفاده از سیستم وردپرس
 • طراحی گرافیکی اختصاصی متناسب با کسب و کار شما به جای استفاده از قالب آماده
 • امکان گسترش امکانات در قالب گرافیکی بطوریکه که کسب و کار شما نیازمند آن است
 • اگر به هر دلیلی قصد ادامه همکاری با شرکت را داشتید به راحتی هر وردپرس کار دیگری می تواند کار شما را ادامه دهد
 • به راحتی می توانید نیروی وردپرس کار به هزینه بسیار پایین پیدا کنید
 • هر زمان که خواستید به راحتی می توانید امکانات مختلف به وب سایت خود اضافه کنید
 • تمامی آپدیت ها بصورت مرتب و منظم و کاملا رایگان در اختیارتان است و دیگر نیازمند فرد دیگری نخواهید بود
 • سورس کامل پروژه شما بدون اینکه هزینه اضافی پرداخت کنید در اختیارتان است.
 • به دلیل اینکه قالب بصورت اختصاصی طراحی می شود سرعت سایت بسیار مناسب است
 • سئو سایت بر اساس فاکتورهای گوگل روی قالب گرافیکی برنامه نویسی می شود و دیگر نیازی نیست که فرد دیگری از نظر سئو سایت شما را بهینه کند

  نظرتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*